ZAKUPY ONLINE Zwroty i wymiana

Okazało się, że wybrany rozmiar jest za duży lub za mały? Po otrzymaniu towaru uznałeś, że wybrany model nie pasuje do Twojej sylwetki bądź po prostu rozmyśliłeś się i nie potrzebujesz jednak naszego produktu? Niezależnie od przyczyny, masz możliwość zwrócenia produktów w terminie 14 dni od zakupu. Naszym Klientom przysługuje bowiem prawo do odstąpienia od umowy zawieranej na odległość.    

Aby skorzystać z możliwości zwrotu towaru należy sporządzić odpowiednie oświadczenie ( imię, nazwisko, adres, dane kontaktowe, data zawarcia umowy, numer zamówienia, numer konta bankowego) oraz wysłać je na nasz adres. Decydując się na zwrot zakupionego produktu prosimy mieć na uwadze konieczność poniesienia kosztów związanych z wysyłką towaru do siedziby naszej firmy. Do przesyłki należy ponadto dołączyć dokument zakupu.

Fratelli
ul. Czarnieckiego 122    
Radom 26-600     

Prosimy pamiętać o tym, że zwracany towar nie może posiadać żadnych śladów użytkowania! Najlepiej odesłać produkt w oryginalnym opakowaniu, bez uszkodzeń oraz ze wszystkimi oryginalnymi elementami, takimi jak np. metki.  Z tego powodu uczulamy, by zakupione przez siebie ubrania przymierzać ostrożnie. Zwrot pieniędzy za zakupiony towar zrealizowany będzie po jego otrzymaniu oraz stwierdzeniu, że nie posiada on żadnych śladów użytkowania w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów. Polecamy również wizytę w naszych salonach stacjonarnych FRATELLI, które znajdują się w całym kraju. 

Dołącz do nas: facebook instagram

KONTAKT

Infolinia E-sklepu
+48 730 986 979
pn-pt: 09:00 - 15:00

Biuro Obsługi Klienta E-sklepu
sklep@fratelli.com.pl

Infolinia firmy
+48 48 36 41 788
info@fratelli.com.pl

copyright © 2019 www.fratelli.pl