FIRMA O nas

 

FRATELLI to polska marka Premium, plasująca się w ścisłej czołówce branży mody skórzanej, futrzarskiej oraz tekstylnej.

Marka FRATELLI została założona w 1995 roku. Wszystko rozpoczęło się od zaprojektowania, uszycia oraz sprzedaży jednej kurtki. Pierwszą siedzibą firmy był rodzinny dom właścicieli, a następnie budynek w Radomiu, gdzie do dnia dzisiejszego odbywa się produkcja. Od momentu powstania stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku producentów odzieży skórzanej w Polsce.    

Firma specjalizuje się głównie w produkcji odzieży skórzanej, a od 2016 roku w ofercie znalazły się także oryginalne i eleganckie kurtki tekstylne.

W skład sieci marki FRATELLI wchodzą obecnie salony firmowe, stoiska partnerskie w całym kraju oraz za granicą, a także sklep internetowy,  dzięki czemu zainteresowani naszymi produktami Klienci z łatwością mogą sprawdzić i zakupić nasze propozycje. Modne wzornictwo, umiejętność odczytywania wciąż zmieniających się wymagań klientów oraz szybkiego reagowania na zmiany rynkowe, a szczególnie najwyższa jakość produkowanej odzieży  powodują nieustanny wzrost punktów dystrybucji ale i asortymentu.  Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze damskie i męskie kurtki skórzane oraz inne produkty przechodzą szczegółową kontrolę zanim zostaną przekazane na rynek handlowy. Jako polski producent kurtek skórzanych swoimi propozycjami modowymi udowodniliśmy, że skóra daje nieograniczone możliwości stylistyczne.

 

Kolekcje projektowane z pasją, których celem jest zatarcie granic między klasyką a najnowszymi trendami, między strojem biznesowym, a sportowym, harmonijnie łącząca uznane kanony mody z nowinkami sezonu. Ekskluzywny i niemal prowokacyjny styl jest charakterystyczny dla marki FRATELLI.   

Dołącz do nas: facebook instagram

KONTAKT

Infolinia E-sklepu
+48 730 986 979
pn-pt: 09:00 - 15:00

Biuro Obsługi Klienta E-sklepu
sklep@fratelli.com.pl

Infolinia firmy
+48 48 36 41 788
info@fratelli.com.pl

copyright © 2019 www.fratelli.pl