STREFA KLIENTA Nasze skóry

Solidne wykonanie z dbałością o każdy szczegół i estetykę najdrobniejszego detalu – tak bez wątpienia w kilku słowach można opisać nasze produkty. Czym jednak byłyby nasze propozycje, jeżeli do ich produkcji nie używalibyśmy najwyższej jakości skór? Stawiamy bowiem tylko na naturalne i trwałe materiały, które zapewniają nie tylko nieskazitelny wygląd, ale również niesamowity komfort użytkowania.

W naszym asortymencie wykorzystujemy skóry o różnej grubości i w wielu modnych kolorach. W większości przypadków korzystamy z miękkiej, owczej skóry, która skutecznie chroni ciało przed zimnem. Dodatkowo ma ona świetne właściwości odprowadzania wilgoci, dzięki czemu odzież pozostaje sucha w każdych warunkach. To wszystko sprawia, że nasze wyroby wyróżniają się wspaniałą funkcjonalnością i jednocześnie wysoką estetyką.

Obecnie wyróżnia się m.in. skóry:

  • licowe anilinowe – są to niewątpliwie jedne z najbardziej prestiżowych i luksusowych skór obecnych na rynku. W przeciwieństwie do skór gładkich nie są farbowane tylko na powierzchni, lecz w całości. Styczność tego rodzaju skóry z wodą sprawia, że na jej powierzchni wytwarza się ciemniejsza plama, ponieważ wilgoć zostaje wchłonięta. Jej niewątpliwą zaletą jest zachowanie naturalnej faktury, dzięki której odzież z wykorzystaniem skóry tego typu posiada niezwykły charakter i urok.
  • licowe gładkie – inaczej skóry farbowane powierzchniowo, które często posiadają skorygowane lico. Charakteryzują się przyjemną w dotyku i gładką powierzchnią, która zostaje odpowiednio zafarbowana barwnikiem. Dzięki swojej strukturze są mniej podatne na zabrudzenia i łatwiej można je wyczyścić, a dodatkowo są odporne na wilgoć. Ich powierzchnia nie wchłania kropli wody, które po prostu po niej spływają. Skóry tego typu są zazwyczaj woskowane – proces ten ma na celu nie tylko ochronę materiału przed zniszczeniami i negatywnym wpływem słońca czy wody, ale również podniesienie walorów estetycznych. Ze względu na swoją delikatność i funkcjonalność są one często wykorzystywane również do produkcji rękawiczek.
  • szorstkie – posiadają charakterystyczne, krótkie włoski. Są wykorzystywane często w ciepłych kożuchach zarówno damskich, jak i męskich. Ten rodzaj skóry ze względu na swoją strukturę jest nieco bardziej podatny na zabrudzenia. Pomimo tego jest on jednocześnie niezwykle przyjemny w dotyku oraz trwały. Warunkiem do tego, by odzież wyprodukowana z wykorzystaniem skóry szorstkiej była w stanie świetnie służyć przez długi czas jest odpowiednia i regularna konserwacja powierzchni.

Dołącz do nas: facebook instagram

KONTAKT

Infolinia E-sklepu
+48 730 986 979
pn-pt: 09:00 - 15:00

Biuro Obsługi Klienta E-sklepu
sklep@fratelli.com.pl

Infolinia firmy
+48 48 36 41 788
info@fratelli.com.pl

copyright © 2019 www.fratelli.pl