Zwroty

Okazało się, że wybrany rozmiar jest za duży lub za mały? Po otrzymaniu towaru uznałeś, że wybrany model nie pasuje do Twojej sylwetki bądź po prostu rozmyśliłeś się i nie potrzebujesz jednak naszego produktu? Niezależnie od przyczyny, masz możliwość zwrócenia produktów w terminie 14 dni od zakupu. Naszym Klientom przysługuje bowiem prawo do odstąpienia od umowy zawieranej na odległość.    

Aby skorzystać z możliwości zwrotu towarów należy sporządzić odpowiednie oświadczenie ( imię, nazwisko, adres, dane kontaktowe, data zawarcia umowy, numer zamówienia, numer konta bankowego) oraz wysłać je na nasz adres. Decydując się na zwrot zakupionego produktu prosimy mieć na uwadze konieczność poniesienia kosztów związanych z wysyłką towaru do siedziby naszej firmy. Do przesyłki należy ponadto dołączyć dokument zakupu.

Fratelli
ul. Czarnieckiego 122    
Radom 26-600     

Prosimy pamiętać o tym, że zwracany towar nie może mieć żadnych śladów użytkowania! Najlepiej odesłać produkt w oryginalnym opakowaniu, bez uszkodzeń oraz ze wszystkimi oryginalnymi elementami, takimi jak np. metki.  Z tego powodu uczulamy, by zakupione przez siebie ubrania przymierzać ostrożnie. Zwrot pieniędzy za zakupione towary zrealizowany będzie po otrzymaniu towaru oraz stwierdzeniu, czy nie posiada on żadnych śladów użytkowania w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów. Polecamy również wizytę w naszych salonach stacjonarnych FRATELLI, które znajdują się w całym kraju.