Jesień/Zima  Jest 18 produktów.

FRATELLI jest marką, która od wielu lat cieszy się uznaniem z racji tworzenia produktów jakościowych, solidnych i perfekcyjnie wykonanych. Nasza odzież została wielokrotnie doceniona przez specjalistów, ale największym docenieniem są zadowoleni klienci, którzy każdego dnia w naszych sklepach dokonują zakupów odzieżowych. Przedstawiamy najnowszą ...

FRATELLI jest marką, która od wielu lat cieszy się uznaniem z racji tworzenia produktów jakościowych, solidnych i perfekcyjnie wykonanych. Nasza odzież została wielokrotnie doceniona przez specjalistów, ale największym docenieniem są zadowoleni klienci, którzy każdego dnia w naszych sklepach dokonują zakupów odzieżowych. Przedstawiamy najnowszą kolekcję obejmującą zimowe kurtki męskie.

                Posiadamy rozległą sieć sprzedaży na terenie całego kraju, jak również prowadzimy sprzedaż internetową. Wszystko po to, byś mógł wygodnie zakupić swoje kurtki skórzane i cieszyć się ich jakością. Prezentowane tutaj kurtki męskie zimowe są wykonane z owczej skóry, która jest skórą niezwykle delikatną, a jednocześnie nadającą się na zimową odzież. Jej trwałość i zapewnienie odpowiednich warunków termicznych sprawiają, że właśnie ten typ skóry jest tak chętnie przez mężczyzn wybierany na odzież zimową. Tworzymy nasze produkty z pasą i oddaniem na każdym etapie – od wczesnego etapu projektowania, skończywszy na ostatnich etapach produkcji odzieży.

                FRATELLI to marka niezwykle mocno doceniona przez polskich konsumentów poszukujących skórzanej odzieży. Polityka jakości naszej firmy nie pozwala na dopuszczenie do sprzedaży produktów nieudanych. Właśnie dlatego wszystko co znajdujesz w naszych sklepach firmowych jak również w sklepie internetowym to produkty najlepsze z najlepszych, zadbane, sprawdzone i pewne. Marka FRATELLI cechuje się niepowtarzalnym stylem, który jest transparentny. Nie potrzebujemy się wzorować na innych – tworzymy własny design i styl odzieży – niepowtarzalny i wyjątkowy. 

Więcej
Sortuj wg
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów