Wiosna/Lato  Jest 7 produktów.

Ramoneski to kurtki stylizowane i inspirowane światem motocyklistów, który jak wiemy rządzi się swoimi prawami i posiada swój własny, kompletnie niepowtarzalny styl ubioru. Prezentowana przez nas ich męska odmiana to kurtki skórzane najwyższej jakości, które wykonane są z doskonałej klasy skóry naturalnej owczej. Stylowe kieszenie kurtek, wybór ...

Ramoneski to kurtki stylizowane i inspirowane światem motocyklistów, który jak wiemy rządzi się swoimi prawami i posiada swój własny, kompletnie niepowtarzalny styl ubioru. Prezentowana przez nas ich męska odmiana to kurtki skórzane najwyższej jakości, które wykonane są z doskonałej klasy skóry naturalnej owczej. Stylowe kieszenie kurtek, wybór kolorów, a także kołnierze w postaci stójek to cechy charakterystyczne, które w przypadku ramonesek są elementami niemal obowiązkowymi.

                FRATELLI prezentuje szeroki wybór kurtek na sezon wiosenny i letni w tym właśnie stylu. Nasze wiosenne kurtki męskie są doskonałe stylistycznie i pasować będą do wielu męskich kreacji codziennych. Przeznaczone są dla panów, którzy cenią sobie przede wszystkim silny, wyrazisty styl, obok którego nie da się przejść obojętnie. Używamy jedynie najlepszej jakości, mocnej i jednocześnie bardzo delikatnej owczej skóry, dzięki czemu tworzone przez nas kurtki są doskonałym dodatkiem, który nie jest podatny na uszkodzenia i zniszczenia, a jednocześnie posiada specyficzny, indywidualny styl.

                Kurtki skórzane FRATELLI takie jak kurtki męskie wiosenne to produkt, który pozwala na zmienienie dogłębnie swojej stylistyki i sprawienie, by nasz styl stał się znacznie bardziej wyrazisty. To kurtki przeznaczone dla mężczyzn z silnym charakterem, którzy pragną odmiany w swojej codziennej stylizacji. Stylowe i jednocześnie praktyczne dodatki w tych kurtkach nadają im dodatkowo klasycznego, miejskiego stylu i walorów praktycznych. 

Więcej
Sortuj wg
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów