Jesień/Zima 

Jest 30 produktów.

Kurtki na sezon jesienny i zimowy od FRATELLI to perfekcja wykonania i doskonałe materiały użyte do ich produkcji. Każda kurtka zimowa damska wykonywana jest z doskonałej jakościowo skóry pochodzącej z najlepszych hodowli. Wszystkie kurtki produkujemy na miejscu, dzięki czemu możemy zagwarantować odpowiednią jakość i wykończenia na światowym poz...

Kurtki na sezon jesienny i zimowy od FRATELLI to perfekcja wykonania i doskonałe materiały użyte do ich produkcji. Każda kurtka zimowa damska wykonywana jest z doskonałej jakościowo skóry pochodzącej z najlepszych hodowli. Wszystkie kurtki produkujemy na miejscu, dzięki czemu możemy zagwarantować odpowiednią jakość i wykończenia na światowym poziomie.

Nasze kurtki zimowe damskie to wyselekcjonowane gatunki skóry owczej, która dopasowana została tak, by stylistycznie na przykład pomniejszały talię lub eksponowały kobiece wdzięki przy jednoczesnym zachowaniu w pełni poważnego stylu. Stylistycznie nasze kurtki są dopasowane tak, by sprostały wszystkim, również tym bardziej skomplikowanym wymaganiom estetycznym. Własnoręcznie wykonujemy wszystkie dodatki i naszywamy je, dzięki czemu uzyskujesz pewność, że kupujesz produkt wykonany w pełni przez polską firmę, która zna się na produkcji odzieży i specjalizuje się w tym od wielu lat.

Kurtki FRATELLI takie jak kurtka zimowa damska to esencja stylu i niesamowicie solidne wykonanie jeżeli chodzi o materiał. Kolekcja zimowa i jesienna wykonana jest z grubszych skór, a także posiada wiele dodatków, dzięki którym będzie nam w takiej kurtce niezwykle ciepło. Solidne i mocne kurtki jesienne damskie polecamy przede wszystkim kobietom poszukującym rozwiązań nowatorskich stylistycznie, dopasowanych do ich indywidualnego stylu, dbających przede wszystkim o to, by odzież taka była produktem jakościowym. 

Więcej
Sortuj wg
Pokazuje 25 - 30 z 30 elementów