Płaszcz  

Jest 37 produktów.

Modne płaszcze damskie są koniecznym elementem kobiecej garderoby codziennej w okresie jesieni i zimy. To czas, gdy przede wszystkim liczyć się powinno to, by było nam odpowiednio ciepło, ale nie powinno się również tym kosztem rezygnować z stylu i niepowtarzalnego kroju płaszczy. FRATELLI gwarantuje niesamowicie solidne płaszcze wykonane z dobr...

Modne płaszcze damskie są koniecznym elementem kobiecej garderoby codziennej w okresie jesieni i zimy. To czas, gdy przede wszystkim liczyć się powinno to, by było nam odpowiednio ciepło, ale nie powinno się również tym kosztem rezygnować z stylu i niepowtarzalnego kroju płaszczy. FRATELLI gwarantuje niesamowicie solidne płaszcze wykonane z dobrej jakościowo skóry.

                Każdy płaszcz damski wykonany jest z solidnej skóry, która przetwarzana jest na terenie naszych własnych zakładów produkcyjnych. Właśnie dzięki temu jesteśmy Ci w stanie zaproponować niebywale dobrą jakość, której nie odnajdziesz w wielu innych markach. FRATELLI stawia przede wszystkim na solidność na liniach produkcyjnych, ale również na stylistyczne wykończenia, które robimy również sami. Mając wgląd we wszystkie etapy projektowania i produkcji naszych kurtek, płaszczy i dodatków uzyskujemy pewność, że płaszcz damski, który znajdziesz w naszym firmowym sklepie na pewno sprosta skomplikowanym wymaganiom stylistycznym jak i jakościowym.

FRATELLI tworzy modne płaszcze z pasją i oddaniem, a każda sztuka, którą wyprodukujemy jest wnikliwie sprawdzana zgodnie z naszą polityką jakości. Dzięki temu finalnie płaszcze skórzane, które znajdziesz w sklepach sygnowanych naszym logiem to najlepsze produkty pozbawione jakichkolwiek wad fabrycznych. W ich wykonanie wkładamy masę serca i pracy. Liczymy, że docenisz to jak perfekcyjnie są one wykończone. Ubrania, które produkujemy doceniło już wiele kobiet. Przekonaj się na sobie jak doskonałymi są one produktami. 

Więcej
Podkategorie
Sortuj wg
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów