Dla niej 

Jest 45 produktów.

FRATELLI jako marka wiodąca na polskim rynku odzieży skórzanej i niekwestionowany lider w sprzedaży kurtek skórzanych proponuje Państwu najnowszą kolekcję odzieży skórzanej dla Pań.

Nasza najnowsza kolekcja dla Kobiet to propozycja dla Pań niezależnych, indywidualistek poszukujących wyrażenia poprzez nowoczesną i stylową odzież. Kurtki i płaszcz...

FRATELLI jako marka wiodąca na polskim rynku odzieży skórzanej i niekwestionowany lider w sprzedaży kurtek skórzanych proponuje Państwu najnowszą kolekcję odzieży skórzanej dla Pań.

Nasza najnowsza kolekcja dla Kobiet to propozycja dla Pań niezależnych, indywidualistek poszukujących wyrażenia poprzez nowoczesną i stylową odzież. Kurtki i płaszcze damskie, które znajdziesz w naszych kolekcjach to przede wszystkim doskonałej klasy materiały i polska myśl technologiczna jeżeli chodzi o produkcję. Nasza firma produkuje wszystkie swoje kurtki i płaszcze w Polsce z najlepszych materiałów. Stawiamy na niepowtarzalność wzorów i styl, z którego będziesz zadowolona. FRATELLI jako uznana marka odzieżowa wypracowała własne techniki produkcji, a także zatrudnia najlepszych projektantów. Dzięki temu wszystkie nasze produkty skórzane takie jak kurtki i płaszcze damskie są wykonane z należytą pieczołowitością.

Wizje naszych projektantów dzięki dostosowanym liniom produkcyjnym są dokładnie przenoszone na produkt rzeczywisty, a nasza marka posiada jasny, transparentny styl, który rzuca się w oczy. Właśnie za to firma FRATELLI została doceniona. Kurtki i płaszcze damskie to produkty dolosowane do najnowszych wymagań kobiet tak pod względem stylistycznym jak również w kwestii rozwiązań praktycznych. Stawiamy na innowacyjność – tak w procesie produkcji jak i projektowania wzorów kurtek i płaszczy. Wszystko po to, by odmieniły one kompletnie Twój styl z dnia na dzień. 

Więcej
Sortuj wg
Pokazuje 37 - 45 z 45 elementów